Závesná skrinka DELIA, dub sonoma/biely lesk
Podrobný popis
Závesná skrinka Farba: dub sonoma/biely lesk Materiál: lamino 16 mm Rozmer (šxvxhl): 120 x 36 x 30 cm Dodáva sa v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály, vitríny a závesné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029694 |
| Typ tovaru: | vitríny a skrinky |
| Typ regálu: | závesná skrinka |
| Materiál regálu: | lamino |
| Najpredávanejšia farba: | dub sonoma |
| Farba: | biela,hnedá |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub sonoma |
| Lesk: | áno |
| Šírka: | 120 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Požadované vlastnosti: | s plnými dvierkami, so zadnou stenou |
| Doplnky k regálom: | nie |
| Štýl regálu: | moderná |
| Umiestnenie regálu: | do jedálne,do obývacej izby,do pracovne (kancelárie) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
