Závesná skrinka ANTOFALLA typ 5, biela/biely lesk
Podrobný popis
Závesná skrinka Farba: korpus - biela, dvierka - biely lesk Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 70 x 35 x 32 cm Materiál: lamino 16 mm Dodáva sa v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály, vitríny a závesné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| EAN: | 08596608012788 |
| Typ tovaru: | vitríny a skrinky |
| Typ regálu: | závesná skrinka |
| Materiál regálu: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | áno |
| Lesk: | áno |
| Šírka: | 70 cm |
| Výška: | 35 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Požadované vlastnosti: | s plnými dvierkami, so zadnou stenou |
| Doplnky k regálom: | nie |
| Štýl regálu: | moderná |
| Umiestnenie regálu: | do obývacej izby |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
