Skriňa štvordverová TODY so zrkadlom, biela/dub kronberg
Podrobný popis
Kombinovaná skriňa so zrkadlom Farba: biela / dub kronberg Materiál: lamino, úchyty - plast v šedej farbe Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 178,1 x 191,5 x 51,4 cm Rozmery políc (šírka x výška x hĺbka): 86, 85 tyče: 86,1 cm Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrine |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029014 |
| Typ tovaru: | skrine |
| Typ skrine: | kombinovaná |
| Materiál skrine: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 178 cm |
| Výška: | 192 cm |
| Hĺbka: | 51 cm |
| Počet dverí: | štvordverové |
| Počet políc: | 5 políc |
| Počet šatníkových tyčí: | 1 šatníková tyč |
| Možnosť dokúpiť nadstavec: | nie |
| Možnosť dokúpiť police: | nie |
| Rohová skriňa: | nie |
| s nástavcom: | nie |
| s osvetlením: | nie |
| s posuvnými dverami: | nie |
| s veľkým zrkadlom cez celé dvere: | áno |
| so šuplíkmi: | nie |
| so zrkadlom: | áno |
| Bez zrkadla: | nie |
| Úzka: | nie |
| Veľká: | áno |
| Štýl skrine: | moderná |
| Umiestnenie skrine: | do spálne,do predsiene |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
