Šatníková skriňa HARAZIA 150 bez zrkadla, so 4 šuplíkmi a 2 šatníkovými tyčami, dub artisan
Podrobný popis
Kombinovaná šatníková skriňa s posuvnými dverami. Ozdobné lišty, ktoré sú na dverách skrine, nie je nutné na dvere inštalovať. Môžete tak mať hladké dvere bez líšt. Rozmery (šxvxh): 150 x 205 x 56 cm Materiál: lamino Farba: dub artisan Šatníková skriňa má: - 6 políc - 2 šatníkové tyče - 4 šuplíky. Dodávané v demonteDodatočné parametre
| Kategória: | Skrine |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| EAN: | 08596608002284 |
| Typ tovaru: | skrine |
| Typ skrine: | kombinovaná |
| Materiál skrine: | lamino |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | áno |
| Dekor dreva: | dub artisan |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 150 cm |
| Výška: | 205 cm |
| Hĺbka: | 56 cm |
| Počet dverí: | trojdverové |
| Počet políc: | 6 políc |
| Počet šatníkových tyčí: | 2 šatníkové tyče |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky |
| Možnosť dokúpiť nadstavec: | nie |
| Možnosť dokúpiť police: | nie |
| Rohová skriňa: | nie |
| s nástavcom: | nie |
| s osvetlením: | nie |
| s posuvnými dverami: | áno |
| s veľkým zrkadlom cez celé dvere: | nie |
| so šuplíkmi: | áno |
| so zrkadlom: | nie |
| Bez zrkadla: | áno |
| Úzka: | nie |
| Veľká: | nie |
| Štýl skrine: | moderná |
| Umiestnenie skrine: | do spálne,do predsiene |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
