Regál USKON III, čierna
Podrobný popis
Policový regál v modernom prevedení Farba: čierna Rozmery (šxvxh): 120/60 x 60/120 x 20 cm Materiál: LTD 16 mm Horizontálne alebo vertikálne umiestnenie. Dodanie v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály, vitríny a závesné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029489 |
| Typ tovaru: | knižnice a regály |
| Typ regálu: | regál, na stenu (nástenná) |
| Materiál regálu: | lamino |
| Farba: | čierna |
| Jednofarebná: | áno |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 120 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Počet políc: | 10 políc |
| Požadované vlastnosti: | s policami (policová), bez zadnej steny |
| Doplnky k regálom: | nie |
| Štýl regálu: | moderná |
| Umiestnenie regálu: | do jedálne,do obývacej izby,do pracovne (kancelárie) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
