Regál USKON I, dub sonoma
Podrobný popis
Policový regál v modernom prevedení Farba: dub sonoma Rozmery (šxvxh): 60/97 x 97/60 x 20 cm Materiál: LTD 16 mm Horizontálne alebo vertikálne umiestnenie. Dodanie v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály, vitríny a závesné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029625 |
| Typ tovaru: | knižnice a regály |
| Typ regálu: | regál, na stenu (nástenná) |
| Materiál regálu: | lamino |
| Najpredávanejšia farba: | dub sonoma |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | áno |
| Dekor dreva: | dub sonoma |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 60 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Hĺbka: | 20 cm |
| Počet políc: | 6 políc |
| Požadované vlastnosti: | s policami (policová), bez zadnej steny |
| Doplnky k regálom: | nie |
| Štýl regálu: | moderná |
| Umiestnenie regálu: | do jedálne,do obývacej izby,do pracovne (kancelárie) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
