Posteľ TODY 180x200 cm, biela/dub kronberg
Podrobný popis
Posteľ 180x200 Farba: biela / dub kronberg Materiál: lamino Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 188,3 x 71,7 x 204,3 cm V cene postele nie je rošt ani matrac. Do postele patrí rošt v pevnom ráme alebo matrac s pevným rámom. Vhodný rozmer je 180x200 alebo dva matrace 90x200 cm. Maximálna nosnosť: 2 x 100 kg Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608012153 |
| Typ tovaru: | postele |
| Typ postele: | dvojlôžko nad 130 cm, manželské |
| Materiál postele: | lamino |
| Rozmery postele: | 180x200 cm |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 188.3 cm |
| Dĺžka: | 204.3 cm |
| Rošt: | vyžaduje rošt v pevnom ráme |
| Úložný priestor: | bez úložného priestoru |
| Štýl postele: | moderná |
| Umiestnenie postele: | do spálne |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
