Poschodová posteľ ORIVAR, ľavá, dub sonoma/biela
Podrobný popis
Potrebujete ušetriť miesto v izbe vašich ratolestí? Táto poschodová posteľ je šikovným riešením do malých interiérov. Prednosťou postele je spací priestor a zároveň spodná zásuvka na uloženie nevyhnutností vašich detí. Posteľ má iba ľavé prevedenie (rebrík vľavo). Matrace nie sú súčasťou postele, odporúčaný rozmer je 80 x 200 cm a maximálna výška 12 cm. Súčasťou lôžka je pevná doska, nemusíte teda objednávať rošt. Farba: dub sonoma/biela Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 204 x 166 x 100 cm Ložná plocha: 80 x 200 cm Materiál: lamino hrúbky 16 mm s ABS hranami Nosnosť: 90 kg Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029809 |
| Typ tovaru: | detský nábytok |
| Typ postele: | jednolôžko do 130 cm, poschodové postele (poschodové - 2 spacie plochy), detské (pre deti) |
| Materiál postele: | lamino |
| Rozmery postele: | 80x200 cm |
| Farba: | biela,hnedá |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub sonoma |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 100 cm |
| Šírka postele: | 80 cm |
| Dĺžka: | 204 cm |
| Dĺžka postele: | 200 cm |
| Úložný priestor: | v cene |
| Vlastnosti: | s policami |
| Štýl postele: | moderná |
| Umiestnenie postele: | do detskej izby |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
