Obývacia stena ANTOFALLA 30, biela/biely lesk
Podrobný popis
Vzorová zostava obývacej izby Uvádzame iba ako ilustratívny príklad jednej z možných zostáv, ktorú je možné poskladať z jednotlivých segmentov. Jednotlivé diely si je možné vybrať a kúpiť každý zvlášť. Farba: korpus - biela, dvierka - biely lesk Materiál: lamino 16 mm Súčasťou príkladovej zostavy je (šírka x výška x hĺbka): - závesná skrinka typ 6 (105 x 35 x 32 cm) - 6 kusov v zostave - závesná skrinka typ 3 (3 zostave Dodáva sa v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Obývacie steny |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608028673 |
| Typ tovaru: | obývacie steny |
| Materiál obývacej steny: | lamino |
| Farba dvierok: | biela |
| Farba korpusu: | biela |
| Jednofarebná: | áno |
| Lesklé dvierka: | áno |
| Šírka: | 315 cm |
| Výška: | 175 cm |
| Hĺbka: | 32 cm |
| Možnosť dokúpenia ďalších prvkov: | áno |
| Osvetlenie: | nie |
| Sklo: | nie |
| so skriňou: | nie |
| Štýl obývacej steny: | moderné,závesné,variabilné,veľké |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
