Nočný stolík TODY so zásuvkou, biela / dub kronberg
Podrobný popis
Nočný stolík so zásuvkou Farba: biela / dub kronberg Materiál: lamino, úchyt - plast v šedej farbe Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 39,5 x 32,1 x 34,7 cm Dodávané v demonte.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné a toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608012030 |
| Typ tovaru: | nočné stolíky |
| Typ: | so zásuvkami |
| Materiál: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 32 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Počet zásuviek: | 1 zásuvka |
| Štýl: | moderná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
