Nočný stolík CORTONA, dub sonoma
Podrobný popis
Nočný stolík Farba: dub sonoma Rozmery (šxvxh): 41 x 36 x 40 cm Materiál: lamino hrúbky 16 mm s ABS hranami Úchyt: PCV Dodávané v demonte
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné a toaletné stolíky |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608008521 |
| Typ tovaru: | nočné stolíky |
| Typ: | so zásuvkami |
| Materiál: | lamino |
| Najpredávanejšia farba: | dub sonoma |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | áno |
| Dekor dreva: | dub sonoma |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Hĺbka: | 36 cm |
| Počet zásuviek: | 1 zásuvka |
| Štýl: | klasický |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
