Multifunkčná poschodová posteľ OTIRA, pravá, craft zlatý/granada hnedá
Podrobný popis
Multifunkčná poschodová posteľ je riešením na nedostatok priestoru v izbe vašich ratolestí. Kombinácia spacej časti spolu s veľkým množstvom úložných priestorov a písacím stolom ušetrí mnoho miesta. Všetky materiály sú zdravotne nezávadné, jedná sa o atestovaný model, ktorý spĺňa všetky parametre na bezpečné používanie. Kovové schodíky sú elegantné a zároveň veľmi odolné a pevné. Dlhé a elegantné úchytky podčiarkujú moderný vzhľad celej zostavy. V cene postele nie je matrac. Priestor na spanie, vhodný pre matrac 80 x 200 cm a maximálnu odporúčanú výšku 12 cm, je vybavený pevnou doskou, takže nemusíte objednávať rošt. Praktická zábrana zvyšuje bezpečnosť vášho dieťaťa pri spánku alebo popoludňajšom odpočinku. Prevedenie: pravé (schodíky sú na pravej strane postele) Farba: craft zlatý / granada hnedá Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 204 x 188 x 120 cm Ložná plocha: 80 x 200 cm Materiál: lamino o hrúbke 16 mm s ABS hranami dovieranie Nosnosť: 90 kg Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029786 |
| Typ tovaru: | detský nábytok |
| Typ postele: | jednolôžko do 130 cm, detské (pre deti), detská zvýšená posteľ |
| Materiál postele: | lamino |
| Rozmery postele: | 80x200 cm |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | nie |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 120 cm |
| Šírka postele: | 80 cm |
| Dĺžka: | 204 cm |
| Dĺžka postele: | 200 cm |
| Úložný priestor: | v cene |
| Vlastnosti: | multifunkčný |
| Štýl postele: | moderná |
| Umiestnenie postele: | do detskej izby |
| Príslušenstvo: | nie |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
