Komoda TODY 6S, biela/dub kronberg
Podrobný popis
Šuplíková komoda Farba: biela / dub kronberg Materiál: lamino, úchyty - plast v šedej farbe Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 162,7 x 81,1 x 39,5 cm Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029021 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | so zásuvkami |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 163 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Počet políc: | 2 police |
| Počet zásuviek: | 6 zásuviek |
| Štýl komody: | moderná |
| Umiestnenie komody: | do spálne, do predsiene, do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
