Komoda TODY 5S úzka, dub kronberg/dub waterford
Podrobný popis
Šuplíková komoda Farba: dub kronberg/dub waterford Materiál: lamino, úchyty - plast v čiernej farbe Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 42,8 x 107 x 39,6 cm Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608028925 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | so zásuvkami |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg, dub waterford |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 107 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek |
| Štýl komody: | moderná |
| Umiestnenie komody: | do spálne, do predsiene, do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
