Komoda TODY 5S úzka, biela/dub kronberg
Podrobný popis
Šuplíková komoda Farba: biela / dub kronberg Materiál: lamino, úchyty - plast v šedej farbe Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 42,8 x 107 x 39,6 cm Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029007 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | so zásuvkami |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 43 cm |
| Výška: | 107 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Počet zásuviek: | 5 zásuviek |
| Štýl komody: | moderná |
| Umiestnenie komody: | do spálne, do predsiene, do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
