Komoda TODY 2D, biela/dub kronberg
Podrobný popis
Komoda - 2 dvierka - 2 police Farba: biela / dub kronberg, čierne úchytky Materiál: lamino 15/18 mm Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 72,8 x 94,8 x 41,3 cm Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608029052 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | s dvierkami |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | nie |
| Dekor dreva: | dub kronberg |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 72.8 cm |
| Výška: | 94.8 cm |
| Hĺbka: | 41.3 cm |
| Počet políc: | 2 police |
| Štýl komody: | moderná |
| Umiestnenie komody: | do spálne, do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
