Komoda ROGELIO 2, slivka wallis
Podrobný popis
Komoda Farebné prevedenie: slivka wallis Rozmery (šxhxv): 71 x 35 x 75 cm Materiál: lamino Dodávané v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 26 kg |
| EAN: | 08596608006473 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | kombinované, na nožičkách |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | áno |
| Dekor dreva: | Ostatné |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 71 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Hĺbka: | 35 cm |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvky |
| Štýl komody: | klasická |
| Umiestnenie komody: | do spálne,do predsiene,do kuchyne,do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
