Komoda HARAZIA 180, dub lefkas
Podrobný popis
Kombinovaná šatníková komoda s posuvnými dverami. Rozmery (šxvxh): 180 x 97 x 56 cm Materiál: lamino Farba: dub lefkas Komoda má: - 2 police - 2 šatníkové tyče - 4 šuplíky Dodávané v demonteDodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608005377 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | kombinované, s posuvnými dverami |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | hnedá |
| Jednofarebná: | áno |
| Dekor dreva: | dub lefkas |
| Lesk: | nie |
| Šírka: | 180 cm |
| Výška: | 97 cm |
| Hĺbka: | 56 cm |
| Počet políc: | 2 police |
| Počet zásuviek: | 4 zásuvky |
| Štýl komody: | klasická |
| Umiestnenie komody: | do spálne, do predsiene, do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
