Komoda ANTOFALLA 140, biela/biely lesk
Podrobný popis
Komoda Farba: korpus - biela, dvierka - biely lesk Rozmery (šírka x výška x hĺbka): 140 x 80 x 40 cm Materiál: lamino 16 mm Možnosť dokúpenia LED osvetlenia, viď príslušenstvo. Dodáva sa v demonte.Dodatočné parametre
| Kategória: | Komody |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| EAN: | 08596608028789 |
| Typ tovaru: | komody |
| Typ komody: | s dvierkami, na nožičkách |
| Materiál komody: | lamino |
| Farba: | biela |
| Jednofarebná: | áno |
| Lesk: | áno |
| Šírka: | 140 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Počet políc: | 2 police |
| Štýl komody: | moderná |
| Umiestnenie komody: | do obývačky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
